Úvod do světa CBG krému

V dnešním světě, kde je stres a úzkost na každém kroku, hledáme stále nové způsoby, jak se s tímto stavem vypořádat. Někteří se vrhají na jogu, meditaci nebo aromaterapii, zatímco jiní hledají úlevu v přírodních léčebných bylinách. A jednou z takových látek je CBG krém. Ale co to vlastně je? Zůstaňte se mnou a já vám vše vysvětlím.

Co přesně je CBG krém?

CBG krém je téměř jakýsi astronaut ve světě krémů. Je to krém z látky, která se nazývá Cannabigerol, čili CBG. Je to jedna z mnoha cannabinoidních sloučenin přítomných v konopí. Chápu, že pro někoho může být tento pojem trochu matoucí, takže si jej trochu rozebereme. Většina lidí má s konopím spojené hlavně THC (tetrahydrocannabinol), který je znám svými psychoaktivními účinky. Ale konopí obsahuje více než 100 různých cannabinoidů a jeden z nich je právě CBG. Každý z těchto kanabionoidů má trochu jiné účinky a je využíván v léčebné praxi trochu jinak.

Jak může CBG krém pomoct?

V celém mém životě mě provází psí společník. Můj pes Snížek je už starší gentleman a jak je to u zvířat běžné, začaly se u něj projevovat známky stárnutí. Bolesti kloubů, slabost a nedostatek energie. Když jsem hledala nějaký přírodní způsob, jak mu pomoci, narazila jsem na CBG krém. Díky jeho účinkům je totiž tento krém skvělým pomocníkem při léčení zánětlivých onemocnění, jako jsou artritida nebo psoriáza. Kromě toho také může pomoci při bolestech svalů a kloubů. A to nejen lidských, ale i psích, což bylo v mém případě velkou výhodou.

Můj příběh s CBG krémem

Snížek začal mít stále více a více potíží a já opravdu nechtěla sáhnout po lékařských opiátech, které by mu sice mohly ulévit od bolesti, ale zároveň by mohly mít řadu vedlejších účinků. Tak jsem začala aplikovat CBG krém přímo na bolavé klouby a výsledky byly skvělé. Po týdnu pravidelné aplikace jsem si všimla, že Snížek má zřetelně lepší náladu a méně ho bolí klouby. Konečně se zase vesele rozběhl za tenisovým míčkem a já měla radost, že vidím svého pejska opět šťastný.

Jak se CBG krém vyrábí?

Výroba CBG krému je poměrně složitý proces. Začíná se s konopím, které se sklízí, když je v plné zralosti. Cannabigerol se totiž tvoří převážně v průběhu růstu a zrání konopné rostliny. Následně se konopí zpracovává, aby se z něj extrahovaly jednotlivé sloučeniny, včetně CBG. Tato extrakce probíhá pomocí CO2, což je nejčistší a nejbezpečnější metoda. Následně se CBG mísí se základním krémem a dalšími složkami, vyrábí se tak konečný produkt - CBG krém

Zajímavosti o CBG krému

Asi by mě nejvíce překvapilo, když jsem zjistila, že CBG je ve skutečnosti jakýsi “mateřský” kanabinoid. To znamená, že konopná rostlina vytváří CBG jako první kanabinoid, a ten je poté transformován na další kanabinoidy, včetně CBD a THC. Takže jde o jedinečnou a klíčovou součást konopné rostliny. Také jsem zjistila, že výzkum ukázal, že CBG může mít i antitumorové účinky, takže v budoucnu může být tato látka ještě významnější v medicínském využití.

Závěr

CBG krém je tedy zcela přírodní a užitečný produkt, který může pomoci při řadě onemocnění a zdravotních obtíží. Ať už se jedná o zánětlivé stavy, bolesti svalů a kloubů, nebo dokonce možné antitumorové účinky. Tak že pokud hledáte nějakou novinku ve svém zdravotním arzenálu, CBG krém by mohl být přesně to, co potřebujete. A věřte mi, že Snížek se mnou určitě souhlasí

.

Post-Comment